Lavice žákovská ROMEO FLEX, jednolavice

Lavice žákovská ROMEO FLEX, jednolavice Ilustrační ukázka produktu

Jednolavice ROMEO FLEX se dvěma háčky, vhodná do školního prostředí, výškově nastavitelná bez použití nářadí, pomocí aretačních šroubů. více informací

3 461 Kč (vč. DPH)
2 860 Kč (bez DPH)

Doplněk

Typ desky

Velikost

Barva kovu RAL

Dostupné po zaregistrování
Kód zboží: 008/vel PUR 008/vel/MDF 008/vel/ABS

Máte dotaz?

Podrobný popis - Lavice žákovská ROMEO FLEX, jednolavice

 

Jednolavice ROMEO FLEX se dvěma háčky, vhodná do školního prostředí, výškově nastavitelná bez použití nářadí, pomocí aretačních šroubů.

  • Výškově stavitelná školní jednolavice s pevnou pracovní deskou, pod deskou je připevněn drátěný zinkovaný koš (na vyžádání). 
  • Konstrukce rámu je vyrobena z plochooválného profilu jako "celosvařenec" o průměru 50x30 mm, o tloušťce stěny 2 mm a jeklu o průměru 45x25 mm, o tloušťce stěny 2 mm. 
  • Pevnou součástí rámu jsou dva háčky po obou stranách lavice. 
  • Nastavení lavice se do požadované výšky provádí manuálně pomocí aretačních šroubů. 
  • Rám je k desce připevněn závrtnými maticemi a šrouby s metrickým závitem, spodní část je opatřena rektifikačními šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlahy a ochrannými černými návleky pro ochranu konstrukce.
  • Povrch kovového rámu je ošetřený vypalovací barvou v odstínech RAL.
  • Pracovní deska o rozměru 700 x 500 mm se vyrábí z laminované desky MDF nebo DTDL o tloušťce 18 mm.
  • Hrana pracovní desky je nabízena jako PUR (litá polyuretanová), MDF (zaoblená lakovaná hrana) nebo ABS (olepená 2 mm plastová hrana).
  • Nosnost lavice do 80 kg.
  • Výškově stavitelná lavice Romeo flex je navržena tak, aby vyhovovala školnímu prostředí, s maximálním důrazem na kvalitu materiálu, ergonomii a dlouhou životnost. 

 

Lavice je testovaná a splňuje parametry normy   ČSN EN 1729.

 

Hrany

 

Ergonomie = židle a lavice svým tvarem  a výškou co nejlépe odpovídaly pohybovým možnostem případně rozměrům  lidského těla  . Například vhodně navržená  židle  má tvarem sedáku sedícímu napomoci, aby seděl vzpřímeně, a předcházet tak křivení  páteře 

 

 

 

 

Parametry

Barva kovu RAL     RAL 1018      RAL 1033      RAL 2004      RAL 3000      RAL 3004      RAL 5011      RAL 5013      RAL 5015      RAL 5021      RAL 6018      RAL 6026      RAL 9005      RAL 9006 
Velikost 3 - 7

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím