Nástěnka KORKOVÁ/TEXTILNÍ, 1200 x 2000 mm

i3BOARD Triptych

MILANO 76 x 120 x 60 cm

Učitelská celodřevěná katedra, otevřený PC box

Nabídka produktů

Nástěnka - KORKOVÁ nebo TEXTILNÍ v elegantním hliníkovém rámu. Vhodný doplněk do školních učeben, společných prostor školy a do učitelských kabinetů.
5 909 Kč (vč. DPH)
4 884 Kč (bez DPH)
Rozměr tabule s křídly: 127 x 391 cm (16 : 10), 20 dotekových bodů.   
Dvoumístný stůl, deska DTL tl. 18. mm
6 776 Kč (vč. DPH)
5 600 Kč (bez DPH)
Multimediální učitelská katedra s otevřeným PC boxem a roletovou skříňkou.
22 615 Kč (vč. DPH)
18 690 Kč (bez DPH)

Počítačové učebny

Počítačové učebny a školní počítače se staly nedílnou součástí moderní výuky. Tytoučebny se využívají mimo klasické výuky informatiky, také k různým praktickým cvičením do ostatních předmětů, které jsou k dispozici online.

Proto je nezbytné, aby počítačová učebna byla správně instalována. Učitel musí mít přehled o aktivitě ve třídě, kde žáci pracují na kvalitních přístrojích, které jim umožní efektivní výuku.

Firma KDZ umožní přípravu počítačové učebny buď jako celek (tzn. školní nábytek doplněný odpovídajícím vybavením, elektroinstalací), nebo jako nábytkovou část (speciální školní počítačové stoly, židle a doplňující nábytek), které se postupně mohou doplnit jednotlivými multimediálními prvky. Nabízíme mnoho variant počítačových stolů jako jsou stoly s posunovatelnou horní deskou pro zajíždění monitoru, počítačový stůl pro sestavu "stromeček", PC stůl s dvojtými zády pro uschování kabeláže, ale i jednoduché počítačové stoly s boxem na PC. 

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím