Jazyková laboratoř TESLA

Schopnost ovládat jazyky a výpočetní techniky je v dlouhodobém horizontu to nejdůležitější co budou naše děti v profesním i soukromém životě potřebovat. Společnost Tesla jejíž historie sahá do roku 1921 si tuto náležitost plně uvědomuje, a proto na trh odborných učeben přichází s revolučním konceptem učebny která kombinuje učebnu jazyků s počítačovou učebnou.

Pro naše klienty jsme připravili unikátní řešení jazykových učeben, které boří archaické způsoby jejich realizace a přináší zcela nové možnosti jejich využití. Neefektivní dedikovaná audio síť je nahrazena softwarem, který je funkční v stávající konektivitě učebny a plní funkci jak řízení jazykové učebny, tak i managementu PC učebny.

Jsme výhradní prodejce pro Českou republiku a Slovensko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Jednotnost  -jediným softwarem může kantor řídit celou učebnu. Má kontrolu nad všemi klientskými stanicemi, a to vše díky intuitivnímu ovládání ze známého prostředí OS Windows.
  • Funkce jazykové učebny:   učitel ovládá komunikaci s vybranými žáky, skupinami nebo všemi účastníky hodiny. Vybrané konverzace lze jednoduše archivovat pro snadnější porovnání zlepšení. Potřebuje-li vyučující přehrát studentům externí audio/video zdroj, nemusí být odkázán na stávající ozvučení učebny, ale vše jednoduše přehraje do sluchátek posluchačů a zajistí tak věrný přenos zvuku bez zkreslení.
  • Funkce počítačové učebny:  díky našemu softwaru odpadá nutnost vlastnit další řídící aplikace. Vyučující má náhledy všech kantorských stanic jak ve vizuální formě, tak pomoci výpisu spuštěných aplikací. V rámci řešení je rovněž dodána funkce textové komunikace včetně přijímání a odesílání souborů. V případě potřeby lze řídit práva nad spuštěním aplikací, webů nebo ovládání celé činnosti PC (zamykání obrazovky, klávesnice a myši).
  • Testovací centrum – je libo využívat učebnu jako testovací nebo volící místnost? Aplikace umožňuje vytvářet a předávat testovací formuláře. Zasílat klientským stanicím dotazníky, a to vše se snadným vyhodnocením.
  • Databáze znalostí – jednoduché rozhraní umožňuje veškeré vytvořené materiály uchovávat pro další a další zájemce výuky. Tyto přichystaná data lze studentům dodávat jak do hodiny, tak i zasílat studentům s absencí přímo domů.
  • Ovladatelnost – víme, že vyučovací hodina má být hlavně o předávání znalosti, a proto klademe důraz na snadné a intuitivní ovládání.
  • Poslech – posluchačům a studentům je k dispozici kvalitní, odolný náhlavní set s mikrofonem. Volitelně jej můžeme pro Vás nakonfigurovat s vestavěnou regulací hlasitosti.

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím