E-Shop pro učební pomůcky

V nabídce naleznete měřící a robotické komponenty pro moderní výuku přírodních věd. Jedná se o ucelenou sestavu prvků a senzorů, které umožní interaktivní výuku kde se spojuje zábava a moderní technologie. Na všechny přístroje je samozřejmostí záruka 5 let a kompletní dokumentace v CZ jazyce. 

Dále pak je k dispozici široká paleta učebních pomůcek a výukových doplňků . Jsme jejich dovozci do ČR, takže si dáváme záležet na zpracování a výrobní kvalitě. 

Část sortimentu je k dispozici pouze pro  registrované uživatele  . Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace jak na to! Rádi Vám vše vysvětlíme a provedem Vás nákupem. 

Máme pro Vás připraven systém "seznamů" / "wishlistů" díky kterému si můžete pohodlně  produkty vybírat v teamu . Není tedy problém svěřit výběr celému teamu školy, ať si každý vybere přesně svou sadu učebních pomůcek.

 

Dron
Měřicí systém NeuLog
Robotika SENSE
Elektronika- experimentální karty
Školní nábytek a tabule
Kancelářský nábytek a vybavení
Učební pomůcky pro školy
Interaktivní tabule, projekce

Nabídka měřících senzorů a robotických komponentů pro moderní výuku přírodních věd. Dále pak učebních pomůcek a školního nábytku české výroby.

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím