E-Shop - školní nábytek a pomůcky pro školy

Dodáváme a projektujeme školní nábytek, odborné učebny a pomůcky pro školy.
 
Nabídka měřících senzorů a robotických komponentů pro moderní výuku přírodních věd. Dále pak učebních pomůcek a školního nábytku české výroby.
 
V nabídce naleznete  měřící a robotické komponenty   pro moderní výuku přírodních věd. Jedná se o ucelenou sestavu prvků a senzorů, které umožní interaktivní výuku kde se spojuje zábava a moderní technologie. Na všechny přístroje je samozřejmostí záruka 5 let a kompletní dokumentace v CZ jazyce. 

Dále pak je k dispozici široká paleta  učebních pomůcek a výukových doplňků . Jsme jejich dovozci do ČR, takže si dáváme záležet na zpracování a výrobní kvalitě. 

Část sortimentu je k dispozici pouze pro  registrované uživatele . Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace jak na to! Rádi Vám vše vysvětlíme a provedem Vás nákupem. 

Máme pro Vás připraven systém "seznamů" / "wishlistů" díky kterému si můžete pohodlně  produkty vybírat . Není tedy problém svěřit výběr celému teamu školy, ať si každý vybere přesně svou sadu učebních pomůcek. 

 

Robotika SENSE
Měřicí systém NeuLog
Dron DR.ON pro školy
Učební pomůcky pro školy
Dotykové displeje, interaktivní tabule a projektory
Keramické tabule a nástěnky
Školní židle
Žákovské lavice a stoly
Skříňový nábytek
Katedry pro učitele
Jazykové učebny
Kancelářský nábytek a vybavení
Sedačky a taburety

Školní nábytek, školní, židle, lavice, skříně - české výroby, vyrábíme i nábytek na míru vše dle přání zákazníka. Měřicí senzory NeuLog pro moderní výuku přírodních věd. 

 

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím