Lavice žákovská PULA FLEX, dvoulavice

Lavice žákovská PULA FLEX, dvoulavice Ilustrační ukázka produktu

Výškově stavitelná školní dvoulavice PULA FLEX, PEVNÁ nebo POLOHOVACÍ pracovní deska, nastavení výšky bez použití nářadí, pomocí aretačních šroubů. více informací

5 191 Kč (vč. DPH)
4 290 Kč (bez DPH)

Doplněk

Typ desky

Velikost

Barva kovu RAL

Dostupné po zaregistrování
Kód zboží: 011/vel/PUR 011/vel/MDF 011/vel/ABS 011/PD/vel/PUR 011/PD/vel/MDF 011/PD/vel/ABS

Máte dotaz?

Podrobný popis - Lavice žákovská PULA FLEX, dvoulavice

 

Výškově stavitelná školní dvoulavice PULA FLEX, PEVNÁ nebo POLOHOVACÍ pracovní deska, nastavení výšky bez použití nářadí, pomocí aretačních šroubů.

  • Výškově stavitelná školní dvoulavice s PEVNOU nebo POLOHOVACÍ deskou, pod deskou je připevněn drátěný zinkovaný koš (na vyžádání).
  • Konstrukce rámu ve tvaru C je vyrobena z ohýbaného plochooválného profilu jako "celosvařenec" o průměru 40mm, nosný profil rámu je trubka o tloušťce 2 mm, pevnou součástí rámu jsou dva háčky po obou stranách lavice.
  • Nastavení lavice se do požadované výšky provádí manuálně pomocí aretačních šroubů - možnost nastavení výšky i do mezipolohy.
  • Rám je k desce připevněn závrtnými maticemi a šrouby s metrickým závitem, spodní část je opatřena rektifikačními šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlahy a ochrannými černými návleky pro ochranu konstrukce.
  • Povrch kovového rámu je ošetřený vypalovací barvou v odstínech RAL.
  • Pracovní deska o rozměru 1300 x 500 mm se vyrábí z laminované desky MDF nebo DTDL o tloušťce 18 mm.
  • Hrana pracovní desky je nabízena jako PUR (litá polyuretanová), MDF (zaoblená lakovaná hrana) nebo ABS (olepená 2 mm plastová hrana).
  • Nosnost lavice s pevnou pracovní plochou do 80 kg, lavice s polohovací plochou do 40 kg - při rovnoměrném zatížení.
  • Výškově stavitelná dvoulavice Pula Flex je navržena tak, aby vyhovovala školnímu prostředí, s maximálním důrazem na kvalitu materiálu, ergonomii a dlouhou životnost. 

 

Lavice je testovaná a splňuje parametry normy  ČSN EN 1729.

 

Hrany

 

Ergonomie = židle a lavice svým tvarem  a výškou co nejlépe odpovídaly pohybovým možnostem případně rozměrům  lidského těla  . Například vhodně navržená  židle  má tvarem sedáku sedícímu napomoci, aby seděl vzpřímeně, a předcházet tak křivení  páteře 

 

 

 

 

Parametry

Barva kovu RAL     RAL 1033      RAL 2004      RAL 3000      RAL 3004      RAL 5011      RAL 5013      RAL 5015      RAL 5021      RAL 6018      RAL 6026      RAL 9005      RAL 9006 
Velikost 3 - 5, 4 - 6, 5 - 7

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím