Lotus

Nástěnka 200 x 120 cm - korek

i3BOARD Triptych

MILANO 76 x 120 x 60 cm

Multimediální katedra s otevřeným PC boxem

Nabídka produktů

Otočná výškově stavitelná židle Lotus na plynovém pístu vhodná do škol i kanceláří. Výška zdvihu 41 – 54 cm s možností výběru koleček nebo kluzáků.
Rozměr tabule s křídly: 127 x 391 cm (16 : 10), 20 dotekových bodů.   
Dvoumístný stůl, deska DTL tl. 18. mm
Multimediální katedra s otevřeným PC boxem a roletovou skříňkou.

Počítačové učebny

Počítačové učebny a školní počítače se staly nedílnou součástí moderní výuky. Tytoučebny se využívají mimo klasické výuky informatiky, také k různým praktickým cvičením do ostatních předmětů, které jsou k dispozici online.

Proto je nezbytné, aby počítačová učebna byla správně instalována. Učitel musí mít přehled o aktivitě ve třídě, kde žáci pracují na kvalitních přístrojích, které jim umožní efektivní výuku.

Firma KDZ umožní přípravu počítačové učebny buď jako celek (tzn. školní nábytek doplněný odpovídajícím vybavením, elektroinstalací), nebo jako nábytkovou část (speciální školní počítačové stoly, židle a doplňující nábytek), které se postupně mohou doplnit jednotlivými multimediálními prvky. Nabízíme mnoho variant počítačových stolů jako jsou stoly s posunovatelnou horní deskou pro zajíždění monitoru, počítačový stůl pro sestavu "stromeček", PC stůl s dvojtými zády pro uschování kabeláže, ale i jednoduché počítačové stoly s boxem na PC. 

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím