Dílny

Dílny

Realizace pracovních učeben od KDZ. Kvalita, trvanlivost a důraz na praktičnost!

Dílny a učebny pro technické vzdělávání

Dílny a  učebny pro technické vzdělávání  mají podpořit činnosti studentů, zvýšit jejich motivaci ke studiu a posílit vztah studentů k technickému vzdělávání a k odborným technickým předmětům, řemeslným oborům s využíváním 3D technologií.

Studentům tak bude umožněno bezprostředním používáním moderních pomůcek propojení tematického okruhu Svět práce s reálným světem. Hlavním přínosem bude zlepšení podmínek pro výuku předmětů technické výchovy, informatiky a digitálních technologií se zaměřením na 3D technologie v souladu se vzdělávacím oborem Člověk a svět práce.

KDZ navhuje nejrůznější varianty kovových stolů pro dílny, například s hydraulickou výsuvnou pracovní deskou , tak i hoblice určené k opracovávání dřeva a nejrůznější atypické nábytkové sestavy uspokojující požadavky učitelů, tak i studentů. Pomůckové vybavení je vždy navrženo na přání učitelů, od brusek, dlát, svěráků, až po CNC stroje .

 

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím