E-Shop pro učební pomůcky

 

 

Dotykové displeje, interaktivní tabule a projektory
Robotika SENSE
Měřicí systém NeuLog
Dron DR.ON pro školy
Učební pomůcky pro školy
Školní židle
Žákovské lavice a stoly
Katedry pro učitele
Jazykové učebny
Skříňový nábytek
Auly a posluchárny
Keramické tabule a nástěnky
Kancelářský nábytek a vybavení

Nabídka měřících senzorů a robotických komponentů pro moderní výuku přírodních věd. Dále pak učebních pomůcek a školního nábytku české výroby.
 
V nabídce naleznete  měřící a robotické komponenty  pro moderní výuku přírodních věd. Jedná se o ucelenou sestavu prvků a senzorů, které umožní interaktivní výuku kde se spojuje zábava a moderní technologie. Na všechny přístroje je samozřejmostí záruka 5 let a kompletní dokumentace v CZ jazyce. 

Dále pak je k dispozici široká paleta  učebních pomůcek a výukových doplňků  . Jsme jejich dovozci do ČR, takže si dáváme záležet na zpracování a výrobní kvalitě. 

Část sortimentu je k dispozici pouze pro   registrované uživatele   . Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace jak na to! Rádi Vám vše vysvětlíme a provedem Vás nákupem. 

Máme pro Vás připraven systém "seznamů" / "wishlistů" díky kterému si můžete pohodlně   produkty vybírat v teamu  . Není tedy problém svěřit výběr celému teamu školy, ať si každý vybere přesně svou sadu učebních pomůcek.

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím